Nasze usługi – stare

Profesjonalną opiekę okulistyczną
Profesjonalna opieka okulistyczna


Badanie wzroku do okularów i soczewek kontaktowych, badanie wzroku dla kierowców oraz aplikacja soczewek kontaktowych, która zawsze kończy się nauką ich zakładania, zdejmowania oraz pielęgnacji.Podejmujemy opiekę okulistyczną i optyczną nad pracownikami firm na indywidualnie negocjowanych zasadach w zakresie okresowych badań wzroku  i zaopatrzenia w okulary do pracy przy monitorach ekranowych. (Rozp. Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dn. 01.12.1998 r. Dz. U. Nr 148 poz. 973 par. 5.1, 7, 8.2 dotyczące zapewnienia okularów korekcyjnych pracownikom, którzy posiadają wadę wzroku i pracują przed monitorami ekranowymi).   
Bardzo duży asortyment opraw
Bardzo duży asortyment opraw okularowych 


Zawsze aktualnie modne fasony w bardzo szerokim zakresie cenowym –  bezpieczne oprawki bezśrubkowe dla najmłodszych, okulary metalowe, plastikowe „kujonki” oraz okulary bezramkowe, czy też podwieszane „na żyłkę”.   
soczewki okularowe wszystkich typów i rodzajów
Soczewki okularowe wszystkich typów i rodzajów


Wieloogniskowe (progresywne), dwuogniskowe  i trzyogniskowe, biurowe (do bliży i odległości pośrednich – np ekran monitora), jednoogniskowe  (do dali lub do bliży), specjalistyczne (dla kierowców, sportowe, do pracy przy komputerze, pryzmatyczne), indywidualnie optymalizowane (korekcyjne przeciwsłoneczne), i… wszelkie inne.   
soczewki okularowe wszystkich typów i rodzajów
Seriws


Dokonując zakupu otrzymują państwo darmowy serwis okularów obejmujący podstawowe naprawy, takie jak: wymiana śrubek, nosków, prostowanie i dopasowywanie oprawek. Za opłatą nasz zakład wykonuje również lutowania, wymiany zauszników i inne naprawy.   
Poza tym
Poza tym


Okulary przeciwsłoneczne z filtrami uv i polaryzacyjnymi, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny okularów, soczewki kontaktowe i akcesoria do ich pielęgnacji, galanteria optyczna (lupy, ściereczki, płyny, futerały).   
Ptoza - opad powieki
Ptoza – opad powieki


Ptoza jest to stan, w którym jedna lub dwie powieki wykazują tendencję do opadania. Wbrew pozorom, nie jest to tylko defekt kosmetyczny, ale schorzenie oczu mogące zakłócać normalne widzenie lub przekształcić się w przypadłość nazwaną leniwym okiem.

Pomagamy w przypadkach opadu powieki – ptozy montując w okulary podpórki ułatwiające utrzymanie otwartego oka.
  


Nasza POLSKA firma szczególnie wspiera najwyższej jakości wyroby POLSKICH producentów: wyśmienitej jakości soczewki okularowe firmy Szajna Laboratorium z Gdyni w bardzo zgranym duecie z cenionymi za jakość wykonania i modne fasony oprawkami Liw Lewant z Bielawy.


Szajnaphoto