Miru One Month Menicon

Miru One Month Menicon oferuje najlepszy możliwy komfort podczas noszenia zapewniając wyjątkowy poziom bezpieczeństwa i wygody.

Menicon opracował unikalną i wysoce zaawansowaną technologię obróbki powierzchni, mając na celu bezpieczeństwo i czystość podczas noszenia soczewek kontaktowych.

Materiał Asmofilcon A, z którego zostały wykonane soczewki miesięczne Miru, wykazał najniższy poziom przyczepności bakterii na powierzchni soczewki w porównaniu z pięcioma innymi dostępnymi na rynku soczewkami sylikonowo-hydrożelowymi.

Przepuszczalność tlenu

Sylikonowo-hydrożelowe miesięczne soczewki kontaktowe Miru mają jeden z najwyższych poziomów przepuszczalności tlenu wśród soczewek kontaktowych dostępnych na rynku. Jest to znacznie powyżej poziomu zalecanego dla bezpiecznego codziennego, a nawet przedłużonego trybu noszenia soczewek.

Miru One Day Menicon Flat Pack

Miru One Day Menicon Flat Pack blister o grubości 1mm to rewolucja w sposobie zakładania jednodniowych soczewek kontaktowych. Blister jest łatwy do otwierania, użytkowania, transportu, przechowywania a także jest bardziej higieniczny. Flat Pack otwiera się łatwiej niż tradycyjne blistry. Jednoniowe soczewki Miru zostały zaprojektowane tak aby ułatwić wyjmowanie soczewki i ochronić ją przed zanieczyszczeniami i bakteriami.

Soczewka automatycznie ustawiona jest odpowiednią stroną, więc łatwo można ją uchwycić i założyć. Zachowujemy czystość soczewki, dzięki temu, że nie dotykamy jej wewnętrznej strony.

Soczewki wykonane są z materiału hioxifilcon A (HEMA-GMA), który naturalnie przyciąga molekuły wody i tym samym zapewnia lepszy komfort noszenia i optymalne nawilżenie.