O nas

aaTradycja i profesjonalizm

Nasza rodzinna firma towarzyszy Państwu już od trzech pokoleń, a na dzień dzisiejszy jesteśmy jedyną w Nowej Hucie firmą optyczną prowadzoną przez rodzinę Koczorowskich. Od lat gromadzimy doświadczenie i wiedzę, aby oferować usługi najwyższej jakości łącząc nowoczesność z tradycją, a zadowolenie Państwa – naszych klientów – jest dla nas zawsze najważniejszą miarą.

W naszej firmie nad zaopatrzeniem w najmodniejsze fasony okularów czuwa Lucyna Koczorowska, która pomoże również tak dobrać oprawkę, aby konieczną pomoc wzrokową zamienić w pożądany element ozdobny. Jej maksymą jest: “nie ma ludzi, którym nie pasują okulary… widzę za to mnóstwo kiepsko dobranych opraw do kształtu twarzy.”

Okulary wykona i dostosuje do anatomii twarzy Jakub Koczorowski korzystając z perfekcyjnego systemu szlifierskiego firmy Essilor. Połączenie jego umiejętności z doskonałością sprzętu umożliwia nam wykonanie każdego rodzaju pracy na najwyższym poziomie.

Nad szkoleniem załogi i podnoszeniem profesjonalizmu firmy stale czuwa Rafał Koczorowski dyplomowany mistrz optyki, który w każdej chwili jest gotów również pomóc w najtrudniejszych problemach optycznych.

Gabinet okulistyczny od wielu lat prowadzi lekarz okulista Joanna Kunz, specjalistka  chorób oczu i korekcji wad wzroku. Zawsze wykonuje zarówno badania okulistyczne określające wadę wzroku, jak i kontroluje stan zdrowotny oczu. Mając do dyspozycji komputerowy refraktometr i lampę szczelinową Nikon, bezdotykowy tonometr Reichert, system wziernikowania oka Heine oraz własne wieloletnie doświadczenie jest w stanie kompleksowo zadbać o tak ważny organ, jakim jest oko.

Uwaga: w naszej firmie nie dopuszczamy do pracy osób niekompetentnych – oczy bada tylko lekarz okulistka, która jest dostępna 5 dni w tygodniu.

Powierzając nam zarówno badanie wzroku, jak i wykonanie okularów, macie Państwo 100% gwarancji najlepszego możliwego widzenia.


 Internetowa Baza Firm Business Navigator