Profesjonalna opieka okulistyczna
Badanie wzroku do okularów i soczewek kontaktowych, badanie wzroku dla kierowców oraz aplikacja soczewek kontaktowych, która zawsze kończy się nauką ich zakładania, zdejmowania oraz pielęgnacji.

Podejmujemy opiekę okulistyczną i optyczną nad pracownikami firm na indywidualnie negocjowanych zasadach w zakresie okresowych badań wzroku i zaopatrzenia w okulary do pracy przy monitorach ekranowych. (Rozp. Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dn. 01.12.1998 r. Dz. U. Nr 148 poz. 973 par. 5.1, 7, 8.2 dotyczące zapewnienia okularów korekcyjnych pracownikom, którzy posiadają wadę wzroku i pracują przed monitorami ekranowymi).
Bardzo duży asortyment opraw okularowych
Duży wybór znanych marek, zawsze aktualne modne fasony w bardzo szerokim zakresie cenowym. Oprawy dla najmłodszych, okulary drewniane, metalowe, plastikowe, bezramkowe oraz podwieszane „na żyłkę”.

Między innymi znajdziesz u nas:
Jaguar, Davidoff, GF Ferre, Calvin Klein, Liw Lewant, Lacoste, MaxMara, Carrera, Charmant, Nike, Esprit, Elle.
Seriws
Dokonując zakupu otrzymują państwo darmowy serwis okularów obejmujący podstawowe naprawy, takie jak: wymiana śrubek, nosków, prostowanie i dopasowywanie oprawek. Za opłatą nasz zakład wykonuje również lutowania, wymiany zauszników i inne naprawy.
Poza tym
Okulary przeciwsłoneczne z filtrami uv i polaryzacyjnymi, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny okularów, soczewki kontaktowe i akcesoria do ich pielęgnacji, galanteria optyczna (lupy, ściereczki, płyny, futerały).
Ptoza – opad powieki
Ptoza jest to stan, w którym jedna lub dwie powieki wykazują tendencję do opadania. Wbrew pozorom, nie jest to tylko defekt kosmetyczny, ale schorzenie oczu mogące zakłócać normalne widzenie lub przekształcić się w przypadłość nazwaną leniwym okiem.

Pomagamy w przypadkach opadu powieki – ptozy montując w okulary podpórki ułatwiające utrzymanie otwartego oka.